ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 100 Kč
naše cena 35 Kč
naše cena 2 000 Kč

KONTAKTY

Jaroslav Konečný
Kramářova 15
750 02 Přerov
tel: 581 259 013 (dostupný v pracovní době)
napište nám
tel. 603 480 686

O NÁS
Naše historie

Firma byla založena 10.března 1995, kdy jsme otevřeli malou prodejnu na náměstí v Dřevohosticích. Kde jsme začínali zhruba s deseti koly na prodejně.
V roce 1998 následovalo přesunutí do větších prostor a rozšíření o další sortiment. V prosinci roku 2003 jsme otevřeli prodejnu v Přerově na Kramářově ulici. Zde také zajišťujeme prodej a odborný servis.

RJ Cyklo Přerov Vám nabízí náhradní díly a příslušenství na kolo. Stejně tak horská, treková, silniční a dětská kola.

To však samozřejmě není vše, co Vám naše RJ Cyklo Přerov nabízí. V naší nabídce naleznete především všechny možné komponenty na kolo. Ať už to je například držák na kolo, košík a další. Vše u nás naleznete za skvělé ceny. Jsme léty prověření, a proto Vám nabízíme jen to nejkvalitnější na kolo.

Horská kola patří taktéž do naší nabídky. Pokud tedy hledáte řádění v přírodě, chcete si užít přírodu, hory a další náročné terény, pak jsou pro Vás horská kola jako stvořená. Samozřejmostí je i u této kategorie garance nízkých cen a vysoké kvality.

V případě, že vyznávate spíše silnice, jsme pro Vás připravili kategorii Silniční kola, nebo taktéž někdy zvané silničky. S těmito koly se prostě na cestě neztratíte a užijete si požitek z jízdy. Opět a pouze RJ Cyklo Přerov Vám zajistí osobní přístup a kvalitu.

Dětská kola nesmí chybět v naší nabídce. Protože víme, jak často rodiče jezdí s dětmi na kolech, popřípadě i děti samotné jizdní kola chtějí, pak je kategorie dětská kola jednou z nejnavštěvovanějších na našem e-shopu.

Takže, ať už hledáte jákakoliv jizdní kola, popřípadě cokoliv na kolo, můžete se na naše RJ Cyklo Přerov maximálně spolehnout.

Výhody RJ Cyklo Přerov:

  1. Při koupi nového jízdního kola montáž veškerých komponentů zdarma.
  2. Při zakoupení nového jízdního kola v naší prodejně doprava do 20 km zdarma.
  3. Osobní přístup a kvalita